Bir çift, dışarıda yemek yememeye, sağlıksız gıdalar tüketmemeye ve alkol almamaya dair i̇ddiaya giriyor. İşte bir yıl sonraki halleri

Kendinize bir hedef belirleyip de hayatınızı ona göre tamamen yeniden düzenleyecek azminiz var mı? İşte Lexi ve Danny bunu başardı. Her şey, Lexi’nin hayatındaki bir şeyleri değiştirmeye karar vermesi ile başladı ve 18 ay sonra olağanüstü bir şey oldu. Birden dünyada kendi hayatlarında köklü değişiklikler yapmak isteyen diğer insanlara örnek oldular.

- Reklâm -

Bu çiftin buna nasıl başlanacağı ve hayallerinin farkına nasıl varılabileceği ile ilgili birçok iyi tavsiyesi var. Peki böylesine büyük değişiklikler yapmayı başarmak için tam olarak ne yaptılar? Danny ve Lexi’nin harika macerasından ilham almaya hazırlanın.

1. İlk Sorunlar

Lexi Reed’in çocukluğundan beri her zaman kilosuyla ilgili sorunları vardı. Genelde mutlu ve dışadönük biriydi ve kilosunun onu üzmesine izin vermiyordu. Yine de farklı diyetler vasıtasıyla çoğu kez kilo vermeye çalıştı ancak hep verdiklerini geri alıyordu.

- Reklâm -

Daha 25 yaşında Lexi 177 kiloydu ve kilolu olmak hayat kalitesini ciddi anlamda etkilemeye başlamıştı. Hayatını en iyi şekilde mutlu mesut sürdürmeye çalışıyordu ancak bu onun hayallerinin farkına varmasını engelliyordu.

Geri1 / 47
- Reklâm -