Kalbinizi eritecek ünlü gey çiftler (evli veya nişanlı)

Kalbinizi eritecek ünlü gey çiftler (evli veya nişanlı)

Birleşmiş Milletler’deki sosyal gelişmeler sağ olsun, gün geçtikçe daha da çok insan homoseksüel olduğunu dünyayla paylaşacak kadar rahat hissediyor. Bunun sonucunda her geçen gün daha da çok ünlü gey çift karşımıza çıkıyor. Bugün LGBT ünlüleri ve mutlu mesut birlikte oldukları insanları inceliyoruz!

Ellen DeGeneres & Portia De Rossi


Birini direkt sadece ilk isminden tanıyorsak bu o kişinin bayağı ünlü olduğunu gösterir, Ellen DeGeneres için de durum böyle. DeGeneres, LGBT haklarının en büyük savunucularından biri ve eşi Portia De Rossi de hep onun yanında oldu.

De Rossi de kendi çapında bir ünlü, Arrested Development adlı dizide rol almıştı. Bu gülümseyen çiftin gülümsemelerini düzelttirmek için asla bir kozmetik diş hekimine ihtiyacı olmayacak gibi görünüyor.

Neil Patrick Harris & David Burtka

Eğer herkesin hayallerindeki ilişkiyi arıyorsanız uzaklarda bakmanıza gerek yok. Neil Patrick Harris yaşayan en çekici erkek ve partneri, David Burtka da aynı oranda çekici ve şanslı biri. Burtka ve NPH 2014’te evlenmelerinin öncesinde 5 yıl gizlice nişanlı kaldılar. Lazerle diş beyazlatan doktorlar büyük ihtimalle bu ikisinin sahip olduğu gülümsemeleri yaratabilmeyi çok isterler.

Jodie Foster & Alexandra Hedison

Foster, onlarca yıldır Hollywood’un en cesur gey bireylerinden biri olmasına rağmen Alexandra Hedison ile evliliklerini hep gündemden uzak tuttu. Alexandra Hedison bir sanatçı, direktör ve aynı zamanda oyuncu. Ünlü çift, o kadar mükemmel ki onların yanında “yağ aldırma ameliyatı” kelimeleri yan yana kullanılamamalı.

Cara Delevingne & Annie Clark

Cara Delevingne şu aralar Hollywood’da bayağı popüler ve Annie Clark ile olan ilişkisi de birçok gazetede manşetlere konu oldu. Clark, St. Vincent lakabıyla sahne alan bir rockçı. Işıldayan gülümsemeleri implant yapan dişçiler için güzel örnekler oluşturabilecek kadar güzel.

Jesse Tyler Ferguson & Justin Mikita

Jesse Ferguson olmadan Modern Family izlenir miydi? Ferguson, kocası Justin Mikita ile 2013’te büyük elma, New York’ta evlendi. Düğünlerinde düğün hediyesi olarak yapılan bağışlar, herkes için evlilik hakkını savunan Tie the Knot derneğine bağışlandı.

Elton John & David Furnish

Elton John’u da kocasını da tanıtmaya gerek yok. David Furnish ve Elton John 2005’te hukuki olarak medeni birliktelik statüsünü almışlardı, 2014’te ise yasallaşınca resmen evlendiler.

Ricky Martin & Jwan Yosef

Ricky Martin artık bayağı bilinen nişanlılık haberini The Ellen DeGeneres Programı’nda açıklamıştı. “Ayy ne hoş!” dediğinizi duyabilir gibiyiz. Jwan Yosef, eserleri dünyanın değişik yerlerinde sergilenmiş ünlü bir ressam.

George Takei & Brad Altman

Furthermore, look how cute these lovebirds are! George Takei bir LGBT savunucusu ve aynı zamanda bir aktör ve yazar olan Brad Altman ile ilişkisi anlatmaya değer bir hikaye. Şimdi ünlü olan LGBT çift, evliliklerinin yasal olmasından önce neredeyse 27 yıldır çıkıyorlarmış.

Lance Bass & Michael Turchin

Lance Bass ve Michael Turchin baya kolay anlaştılar! İkili, 2011 yılında çıkmaya başladı ve 2014’te evlendiler. Bundaki en dikkat çeken şey evliliklerinin Lance Loves Michael: The Lance Bass Weding’de (Lance Michael’a aşık: Lance Bass’in Düğünü) canlı yayın olarak verilmesiydi.

Cynthia Nixon & Christine Marinoni

Nixon, toksözlü bir LGBT savunucusu olmadan önce Sex and the City’de rol almıştı. Christine, Cynthia ile 2009’da tanıştı ve 2012’de New York’ta evlendiler.

Tom Ford & Richard Buckley

Ünlü tasarımcı Tom Ford, 1986’da tanıştıklarında Richard Buckley’e ilk bakışta aşık oldu. Dünyanın en tatlı şeyi değil mi? Biliyoruz, biliyoruz. İkili uzun bir ilişkinin ardından sonunda 2014’te evlendiler.

Wanda Sykes & Alex Sykes

Wanda ve Alex Sykes 2008’de mutlu mesut evlendiler, sanırız düğün davetiyemiz postada kayboldu da bize ulaşamadı. Ve Hollywood çifti evlendikten bir yıl sonra genişleyen ailelerine ikizlerini de dahil etti: Olivia ve Lucas.

Michael Kors & Lance Lepere

Kors ve Lepere nereye gitseler en iyi giyinmiş çift oluyorlar. Bu şeker çift 2011’de şaşılacak şekilde sessiz soluksuz bir şekilde nişanlandı, o yılın ilerleyen zamanlarında da evlendiler.

Jillian Michaels & Heidi Rhoades

Jillian Michaels, aşk hayatı bir televizyon programı olan Just Jillian’da başlayan dünyaca ünlü bir kişisel antrenör. Jillian ve bir yetenek menajeri olan Rhoades 2016’da evlenmeden önce televizyonda birbirleriyle flört ediyorlardı. Yok yok ağlamıyoruz, asıl siz ağlıyorsunuz.

Rosie O’Donnell & Michelle Rounds

Rosie televizyonda değilken hayatını karısı Michelle Rounds ile paylaşıyor. Rounds ve O’Donnell 2012’de evlendi ve 2013’te hayatlarına küçük bir kız eklediler. Peri masalı gibi olan aşklarına ek olarak ne yazık ki ayrıldılar.

Jim Parsons & Todd Spiewak

Todd Spiewak, Big Bang Theory yıldızı, Jim Parsons’ın gönlünü fethetti ve ikili 2017’de evlendiler! Bu bizi çok mutlu etti! Spiewak hakkında bilinen pek fazla şey yok ama ikili birlikte mutlu görünüyor. Daima #hayallerdekiilişki!

Lily Tomlin & Jane Wagner

Sevilen West Wing yıldızı Lily Tomlin ve partneri Jane Wagner, aşkın zamanın testini başarıyla geçebildiğini biliyor. Tomlin ve Wagner 42 yıldır birlikteler – sevinç ve kıskançlıktan kaynaklanabilecek “yuhh” seslerini duyar gibiyiz.

Melissa Etheridge & Linda Wallem

Öncelikle, Linda Wallem, Melissa Etheridge ile yıllarca çıktıktan sonra 2014’te evlendi. Linda bir oyuncu ve yapımcıyken Melissa Etheridge’in de ünlü bir şarkıcı olması bu ikilinin ne kadar uyumlu olduğunu gösteriyor.

Ellen Page & Samantha Thomas

Ellen Page, popüler gençlik filmi Juno’daki rolüyle tanınmasından sonra çok kalpler çaldı. Görünüşe göre sörfçü kız arkadaşı Samantha Thomas’ın da kalbini çalmayı başarmış. Şirinlikleri bizi biraz heyecanlandırmıyor değil, bizi yargılamayın lütfen. Veya yargılayın ne yapalım yani. Aşk harika bir şey!

RuPaul & Georges LeBar

RuPaul, RuPaul’s Drag Race’in sunucusu olarak ününe rağmen aşk hayatını gözler önünde tutmamayı başardı. İkili, RuPaul ve Georges LeBar, 23 yılı aşkın süredir çıkıyorlar. Evet bizim de ağzımız açık kaldı!

Cheyenne Jackson & Jason Landau

Oyuncu Cheyenne Jackson ile Jason Landau tek tek ne kadar güzel görünüyorsalar birlikte de o denli güzeller. Hollywood’un yakışıklıları da yakın zamanda ailelerine ikiz çocuklarını kattılar, ayyyyyy ne tatlı.

Robin Roberts & Amber Laign

Robin Roberts göğüs kanseri ile mücadele ettikten sonra cinsel kimliğini herse açıklayan bir televizyon programı sunucusu. Laign, gözlerden uzak olmaya çalışmasına rağmen Michelle Obama bile ilişkisini desteklemenin bir yolu olarak şu tweeti attı: “Senin için çok mutluyum Amber! Hepimizi gururlandırmaya devam ediyorsun.” **Mutluluktan ağlamaya başladık!**

Samira Wiley & Lauren Morelli

Wiley ve Morelli, mükemmel aşklarının hızlıca çiçek açtığı Orange is the New Black’in setinde tanıştılar. Bunun sonucunda 2016’da evlendiler ve dünyanın her yerindeki hayranlarını sevindirdiler!

Chely Wright & Lauren Blitzer

Lauren Blitzer ünlü bir yazar, eşi Chely Write ise ünlü bir müzisyen. Büyük ihtimalle bu ana kadar gördüğümüz en tatlı çiftler. Yalan söylemeyin, siz de bize katılıyorsunuz!

Sara Gilbert & Linda Perry

Gilbert (Big Bang Theory yıldızı) ve Linda Perry 2014’te ilişkilerini açıkladıktan sonra dünya evine girdiler. Linda Perry’nin aynı zamanda Grammy ödülü için aday gösterilmiş bir şarkıcı olduğundan bahsetmiş miydik? Aa, bunu zaten biliyor muydunuz? Olsun tekrar söylemeye değer!

Barry Manilow & Garry Kief

Barry Manilow bir Las Vegas efsanesi (sanki bilmiyormuşsunuz gibi) ve o konuma menajeri ve şimdiki kocası Garry Kief sayesinde geldi. İkili birbirlerinden hoşlanmaya başlamadan ve 2014’te evlenmeden önce uzun süre birlikte çalıştı.

Nate Berkus & Jeremiah Brent

Nate Berkus ünlü bir tasarımcı ve kocası Jeremiah Brent aynı zamanda bir tasarımcı. Mutlu çift 2014’deki evliliklerinden sonra ailelerine çoktan küçük bir kız çocuğu da ekledi.

David Hyde Pierce & Brian Hargrove

Fraiser yıldızı David Hyde Pierce kocası Brian Hargrove ile 2008’de evlendi. Hargrove bir yazar ve televizyon yapımcısı.

Ryan Murphy & David Miller

Ryan Murphy, Glee’nin yaratıcısı olarak tanınıyor ve diğer yarısı olarak tanımlayabileceğimiz David Miller ile evli. Bize artık sonunda dedirterek, birbirini 15 yıldan fazla süredir tanıyan Miller ve Murphy 2011’de nişanlanmışlardı.

Luke Evans & Jon Kortajarena

Luke Evans Hollywood’da gişe rekorları kırarken aşk hayatı da herkesin dikkatini çekiyor gibi görünüyor. Fakat Evans ve Jon Kortajarena şu ünlü bir ayrılıp bir barışmalı ilişkilerden birini yaşıyorlar ve biz buna bayılıyoruz.

Tig Notaro & Stephanie Allynne

Standup komedyeni Tig Notaro, yazar ver oyuncu olan Stephanie Allynne ile tanıştığında aşkın şakaya gelmeyeceğini biliyordu. Bunun bir sonucu olarak çift 2015’ten beri evli.

Alan Cummings & Grant Shaffer

Alan Cummings Hollywood’daki en iyi aktörlerden biri. 52 yaşındaki İngiliz yerlisi aktör eşiyle 2005’te tanıştı. 2006’da nişanlandılar ve 2007’de evlendiler. Grant Shaffer ünlü bir sanatçı.

Matt Dallas & Blue Hamilton

Matt Dallas Kyle XY’nin başrol oyuncusu olarak tanınıyor ve bir şarkıcı ve söz yazarı olan Blue Hamilton ile mutlu bir evlilikleri var. İkili evlenmeden önce altı yıl çıkmışlar ve ilk çocuklarını evlat edindiler. Aynı zamanda çok yakışıklılar!

Brittney Griner & Glory Johnson

Brittney Griner WNBA’daki en büyük yıldızlardan biri ve Glory Johnson ile ilişkisi (2015’ten 2016’ya dek evli kaldılar) birçok manşete konu olmuştu. Bir başka dedikodu daha, Glory Johnson da WNBA’da oynuyor.

Zachary Quinto ve Miles McMillan

Hadi bize Zachary Quinto’dan daha şirin daha yetenekli daha mükemmel daha herhangi bir şey birini söyleyin. Söyleyemez misiniz? Biz de öyle düşünmüştük! Yani Vogue bile bu ilişkiyi bir “Yetenekleri; film endüstrisinin, modanın ve sanat camiasının tümüne yayılan mükemmel bir çift.” olarak tanımlarken haklıydı.

Orlando Cruz & Jose Manuel Colon

Cruz, spor tarihindeki ilk herkese açık bir şekilde LGBT olan boksçu olarak listemizin en başına adını yazdırıyor. Bu efsane adam 2013’te Jose Manuel Colon ile evlendi, düğünleri Central Park’taydı.

Raven-Symoné ve AzMarie Livingston

İşte sıra eski çocuk yıldız ve şimdiki The View’un sunucularından biri olan Raven-Symoné’ye ve eski kız arkadaşı; model, oyuncu ve şarkıcı AzMAria Livingston’a geldi. 2012’den 2015’e kadar çıktılar.

Daniel Franzese ve Joseph Bradley Phillips

Daniel Franzese, en çok bir komedyen olarak ve Mean Girls’deki rolüyle tanınıyor, nişanlısı ise bir stilist. Hatta Franzese, Phillips’e Kuzey Hollywood’daki Starbucks’ta evlenme teklif etmiş!

Jonathan Knight ve Harley Rodriguez

2016’ta The Jenny McCarthy Show’da Jonathan Knight ve Harley Rodrugez sonunda nişanlandıklarını açıkladılar! Jonathan tatlı bir şekilde nasıl nişanlandıklarını şöyle anlattı: “Afrika’daydık, ebeveynlerimiz oradaydı, annelerimiz oradaydı, ve yani dedim ki bu teklifi yapıp da işi resmileştirmek için iyi bir zaman.”

Tom Daley ve Dustin Lance Black

Tom Daley ve Dustin Lance her yönden birbirleri için yanan bir çift. Asla değişmeyin olur mu? Asla.

Abby Wambach ve Glennon Doyle Melton

Abby Wambach, emekli bir futbol yıldızı ve koçu, iki kez Olimpiyatlarda altın madalya kazanmış birisi ve FIFA Kadınlar Dünya Kupası şampiyonu, yazar olan Glenn Doyle MElton ile 2017’nin Mayıs ayında evlendi! Ahh ne tatlı!

Johnny Weir ve Victor Voronov

Johnny Weird, Olimpik buz patencisi, 2014’teki boşanmalarından önce iki yıl Victor Voronov ile evliydi. İyi tarafından bakarsak ikisinin de hayatları boyunca hiç bir kozmetik diş hekimine ihtiyaçları olmayacak. Şans!

Colton Haynes ve Jeff Leatham

Mart 2017’de Colton Haynes, instagram hesabı aracılığıyla, çatıya çıkıp bağırmak suretiyle Jeff Leatham ile nişanlandıklarını duyurdu! Hatta nişana yardım etmek için Cher bile işin içine girdi! Kalbimiz pıt pıt attı gerçekten.

Gary Janetti ve Brad Goreski

Aralık 2014’te Gary Janetti ve Brad Goreski 13 yıllık birlikteliklerinin ardından nişanlandılar! Dahası, sonunda seneye evleniyorlar! İkinize de tebrikler, sizin için çok mutluyuz!

Jonathan Adler ve Simon Doonan

Jonathan Adler ve Simon Doonan 2008’in Eylül ayında evlenmelerinden önce 14 yıl çıktılar! Dahası, hiçbir zaman dişlerine implant yaptırmaları, lazerle diş beyazlatma operasyonu geçirmeleri veya yağ aldırma ameliyatı olmaları gerekmeyecek çünkü olabilecek en mükemmel vücutlara sahipler.

Denis O’Hare ve Hugo Redwood

Denis O’Hare tasarımcı Hugo Redwook ile 2011’in Temmuz ayında evlenmişti. Ne şirin! Dahası, Declan adında bir evlatlık oğulları oldu. Evet gerçekten de çok tatlı! Ve dişlerine implant yaptırmalarına bile gerek yok.

Alec Mapa ve Jamison Hebert

Alec Mapa ve Jamison Herbert altı yıllık birlikteliklerinden sonra 2008’de evlendiler, dahası birlikte bir erkek çocuk evlat edindiler. Acaba istesek bize dişçilerinin numarasını verirler mi çünkü gülümsemelerini görünce canımız dişimize implant yaptırmak istedi.

Rufus Wainwright ve Jorn Weisbrodt

Şarkıcı, söz yazarı ve besteci isim Rufus Wainwright, Alman sanat yöneticisi Jorn Weisbrodt ile 2012 yılının Ağustos ayında evlendi. Şu anda da Leonard Cohen’in kızı Lorca Cohen yani en iyi arkadaşları ile kızlarına bakmak için aralarında bir “ebeveynlik işbirliği” mevcut.

Jane Lynch ve Lara Embry

Ah, Jane Lynch’i o kadar fazla seviyoruz ki! Zaten bu kadını sevmediğini söyleyen yalancıdır. Jane, klinik psikolog Lara Embry ile 2010 yılında evlenmişti. Ancak ne yazık ki 2014’te boşandılar.

Cat Cora ve Jennifer Cora

17 yıl. Ünlü şef Cat Cora ile eşi Jennifer işe bu kadar yıldır birlikteler. Fakat şu anda çekişmeli bir boşanmanın tam ortasındalar. Dahası, birlikte 4 çocuk anneleriydiler.

Mario Cantone ve Jerry Dixon

Mario Cantone ve Jerry Dixon ilk defa 1991’de tanışmışlar! Kalbimiz mutluluktan pır pır etti resmen! Ama evlendikleri yıl Ekim 2011 oldu, onları evlendiren de arkadaşları papaz Jay Bakker’dan başkası olamazdı tabii. Kendilerinin aşklarını kıskandığımız gibi asla diş implantlarına veya yağ aldırma ameliyatına da ihtiyaçları olmayacağı gerçeğini kıskanıyoruz.

Kristen Stewart ve Stella Maxwell

Alacakaranlık serisi yıldızı, evet daha iyi rollerde de oynadı biliyoruz ama yani Alacakaranlık da o kadar kötü değildi be! Neyse, Kristen Stewart ve Kuzey İrlanda’lı Victoria’s Secret meleği model Stella Maxwell, 2016’nın sonlarından beri çıkıyorlar.

Anderson Cooper & Benjamin Maisani

Sanırız şu ana kadarki en iyi tanınan ve en saygıdeğer kabul edilen haber sunucusu Anderson Cooper ve gey bar sahibi sevgilisi Benjamin Maisani 2009’dan beri çıkmaktalar. 2014’te bu harika çift, Connecticut’da bulunan ağızları açık bırakacak derecede güzel ve tarihi bir ev olan Rye House’ı satın aldı.

Lee Daniels ve Jahil Fisher

Empire’ın yapımcısı olarak tanınan Lee Daniels ve serbest çalışan bir modacı olan Jahil Fisher çifti yakın zamanda 6. yıl dönümlerini kutladı. Tebrikler! Dahası, o kadar mükemmeller ki asla diş implantlarına veya lazerle diş beyazlatma operasyonlarına ihtiyaçları olmayacak. Kıskanıyoruz.

Nick Denton ve Derrence Washington

Gawker’ın kurucusu ve eski CEO Nick Denton’ın, partneri Derrence Washington ile evlendiği yıl 2014! Genelde olduğu gibi bu ünlü çiftin de hayatlarında bir gün bile çalışmasına gerek yok ve asla diş implantları veya lazerle diş beyazlatma operasyonuna ihtiyacı yok, yani istemedikleri sürece tabii.

Jenna Lyons ve Courtney Crangi

Jenna Lyons ile Courtney Crangi’nin çıkmaya başladıkları o sihirli yıl 2012. Şu anda Courtney’nin oğlu Beckett ile birlikte Tribeca’da yaşıyorlar. Dahası bu hanımların hayatlarında asla diş implantları, kozmetik diş hekimleri veya yağ aldırma ameliyatları hakkında düşünmesine bile gerek yok.

Don Roos ve Dan Bucatinsky

Yıl 1992, Don Roos ve Dan Bucatinsky tanıştılar! Hatta Bucatinsky’i Love Field’ın galasında kendisine eşlik etmesi için çağıran Roos’du. İkili California gey evliliği yasallaştırınca 2008’de evlendiler ve Eliza ile Jonah isimli iki muhteşem çocukları var.

Chris Hughes ve Sean Eldridge

Chris Hughes, Facebook’un ikinci kurucusu olarak biliniyor, kocası Sean Eldridge ise bir siyasal eylemci. İkili 2012 yılında evlendiler ve ikisinin de asla diş implantı yaptırması gerekmeyecek, şu inci gibi dişlere de bir baksanıza!

Michael Arden ve Andy Mientus

Michael Arden ve Andy Mientus 2010’dan beri çıkıyorlardı tabii bu bir süre sonra sona erdi, çünkü ilişkilerini sonraki seviyeye taşımaya karar verdiler! Evet, evlendiler, 2016’nın Ağustos ayında. Dahası size kalbinizi ısıtacak bir şey anlatalım: Arden ve Mientus aslında birbirlerine evlenme teklif etmek için habersizce aynı günü seçmişler!! Ahh ne tatlı.

Thomas Roberts ve Patrick D. Abner

Şunu bir hayal edin: 12 yıllık sevgilinizle Gansevoort Park Bulvarı’ndaki bir binanı çatısında büyülü bir şekilde evleniyorsunuz. Bayağı efsanevi ve tatlı geliyor kulağa değil mi? İşte bu harika çift tam da bunu yaptı ve onlar için çok mutluyuz! Dahası, ikisinin de kozmetik dişçiye ihtiyacı yok ikisinin dişleri de HArika!